Chat with us, powered by LiveChat

lek. Martyna Stasiowska – ekspert w dziedzinie medycyny estetycznej w naszej przychodni

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy lek. Martynę Stasiowską, która dołączyła do naszego Teamu i już 12 listopada zaprasza do swojego gabinetu!
✔️ Doktor Stasiowska specjalizuję się w wykonywaniu zabiegów z zakresu medycyny estetycznej takich jak: botoks, mezoterapia igłowa, kwas hialuronowy, nici PDO, osocze bogatopłytkowe, peelingi chemiczne czy lipoliza iniekcyjna.
Wszystkie procedury wykonuje z wykorzystaniem jedynie sprawdzonych metod, najnowszych technologii oraz takich, które przynoszą naturalne efekty!
✔️ lek. Martyna Stasiowska jest absolwentką Wydziału Wojskowo-Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz Akademii Wojsk Lądowych imienia generała Tadeusza Kościuszki we Wrocławiu. W 2019 r. ukończyła studia podyplomowe z zakresu Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Lekarskiej w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Swoją wiedzę poszerza systematycznie biorąc udział w licznych kursach, szkoleniach i kongresach międzynarodowych. Dodatkowo lek. Stasiowska jest lekarzem w trakcie specjalizacji z położnictwa i ginekologii.

✔️ Na wizytę możecie umówić się telefonicznie pod nr 519 400 300 lub poprzez portal ZnanyLekarz: https://www.znanylekarz.pl/martyna-stasiowska/lekarz-medycyny-estetycznej-lekarz-w-trakcie-specjalizacji/wroclaw

Rejestracja on-line