Chat with us, powered by LiveChat

Fizjoterapia

Fizjoterapeuci zajmują się profilaktyką i leczeniem schorzeń układu nerwowo mięśniowego, mięśniowo szkieletowego, sercowo naczyniowego i oddechowego.

Co leczymy?

Do fizjoterapeuty zgłaszają się pacjenci na zalecenie lekarza, głównie ortopedy, neurologa, reumatologa. Sporą grupę osób stanowią Ci, którzy zwracają się do naszych specjalistów bezpośrednio. Pacjentami PCM Optimum są osoby cierpiące na przewlekłe dysfunkcje układów i Ci, którzy cierpią na nie lub chcą utrzymać proces rehabilitacji. Zajmujemy się także dziećmi, wśród których współcześnie występuje wiele wad postawy, mogących w przyszłości powodować poważne konsekwencje układu mięśniowo szkieletowego. Szczególną opieką otaczamy seniorów, dla których odpowiednio dobrany cykl rehabilitacji oznacza możliwość przedłużenia samodzielności i dobrego samopoczucia.
Nasze nowoczesne podejście oparte jest przede wszystkim na dokładnym badaniu przed przystąpieniem do procedury terapeutycznej. Nasi specjaliści muszą być pewni odpowiedniego procesu leczenia.

Co nas wyróżnia?

Każdy pacjent traktowany jest indywidualnie. Zalecenia fizjoterapeuty konsultowane są z naszymi specjalistami z zakresu chirurgii, ortopedii, reumatologii. Stawiamy na proces leczenia, którego efektem ma być satysfakcja pacjenta, brak bólu i przywrócenie sprawności fizycznej w możliwym wymiarze. Prowadzimy monitoring postępów w procesie rehabilitacji. Nasz pacjent posiada historię procesu rehabilitacyjnego.

Rejestracja on-line