Chat with us, powered by LiveChat

Kardiologia

Kardiologia – to dziedzina medycyny, która zajmuje się chorobami serca oraz całego układu krążenia.

Co leczymy?
Diagnozujemy i leczymy wszelkie wrodzone choroby kardiologiczne, przeprowadzając niezbędne badania takie jak EKG, czy echo serca. Ponadto zalecamy i nadzorujemy proces rehabilitacji i rekonwalescencji dla pacjentów po zabiegach w obrębie układu krążenia.

Choroby i dysfunkcje, które leczymy:

– choroba niedokrwienna (wieńcowa)

– nadciśnienie tętnicze,

– zaburzenia rytmu serca,

– niewydolność serca,

– zawał,

– zapalenie mięśnia sercowego,

– tachykardia, bradykardia,

– wady serca,

– bóle w klatce piersiowej.

Jak leczymy?
Wszelkie zabiegi i schematy leczenia są uprzednio zaplanowane, poprzedzone szczegółową konsultacja kardiologiczną. Naszym Pacjentom oferujemy nieinwazyjną diagnostykę , pozwalającą na szybkie wykrycie zmian, już we wczesnym stadium rozwoju choroby. Lekarze, przyjmujący Pacjentów w naszym Centrum Medycznym opierają swoje umiejętności na doświadczeniu i wiedzy, zdobywanych w renomowanych ośrodkach kardiologicznych. Wykonują zabiegi diagnostyczne oraz przeprowadzają liczne zabiegi, których główną zaletą jest wykorzystywanie nowoczesnych aparatur i metod leczenia.  Diagnozują choroby serca zarówno wrodzone, jak i nabyte, by następnie w konsultacji ze specjalistami z innych dziedzin medycyny, sformułować wskazówki, które ułatwią Pacjentowi powrót do pełni zdrowia. Działania takie bardzo korzystnie wpływają na efektywność leczenia, jego czas i długofalowe skutki.

Co nas wyróżnia?

Kompleksowe podejście do Pacjenta, zarówno w poszukiwaniu przyczyn dysfunkcji, jak i w procesie leczenia. Oferujemy przy tym szereg badań, dających pełen obraz funkcjonowania układu krążenia. Wykonujemy między innymi EKG spoczynkowe, echo serca oraz inne badania i testy, które zostaną uznane za konieczne, dla pełnej diagnozy.

Rejestracja on-line