Chat with us, powered by LiveChat

Onkologia

Onkologia – zajmuje się profilaktyką, diagnozowaniem i leczeniem schorzeń nowotworowych. Odpowiedzialna jest również za promocję zdrowia oraz poprawę jakości życia pacjentów dotkniętych chorobą.

Co leczymy?

Przede wszystkim diagnozujemy pacjentów, którzy zwracają się do nas z niepokojącymi objawami, takimi jak:

– znamiona, guzy i narośle, które pojawiają się na ciele przyjmując różne formy i kształty,

– niepokojące owrzodzenia w jamie ustnej lub nosie,

– utrata masy ciała przy sporym apetycie,

– krwawienia śródcyklowe u kobiet,

– powiększenie jądra i odczuwalne zwiększenie jego ciężaru,

– krew pojawiająca się w kale, moczu, ślinie,

– niedokrwistość ujawniona podczas badań,

– przewlekłe zmęczenie, gorączka, osłabienie,

– pojawiające się drgawki,

– uporczywa nadpotliwość,

– powiększone węzły chłonne i wiele innych czynników, które sprawiają, że wygląd ciała lub funkcjonowanie organizmu zostały zaburzone.

Jak leczymy?

Pierwszym elementem jest zebranie obszernego wywiadu, dzięki któremu lekarz, specjalista zorientuje się z jakim obciążeniem pojawił się Pacjent. Należy udzielić odpowiedzi, czy wcześniej był już leczony, jakie objawy spowodowały, że udał się na wizytę, jakie przebył choroby i czy w rodzinie wystąpiły zachorowania na nowotwory.

Dokładamy wszelkich starań, by lekarz diagnozujący chorobę, przekazał informację o zebranych wynikach w sposób bardzo zrozumiały, nie pozostawiając wątpliwości. Informujemy, jak długo trwa proces diagnostyki, na czym polega leczenie oraz jakie mogą się pojawić skutki uboczne.
Jesteśmy przekonani, że posiadanie przez pacjenta szerokiej wiedzy w zakresie jego choroby, pomaga podjąć decyzję o leczeniu.

Rejestracja on-line