Chat with us, powered by LiveChat

Ortopedia

Ortopedia – nie da się ukryć, że to jedna z podstawowych dziedzin medycyny, z którą styczność ma niemal każdy pacjent. Koncentruje się na diagnostyce i leczeniu schorzeń narządu ruchu, w tym:
– wad wrodzonych i nabytych,
– zmian pourazowych,
– zapaleń,
– zakażeń,
– dysfunkcji stawów, mięśni, nerwów oraz naczyń.

Co leczymy?

W naszej poradni ortopedycznej zajmujemy się dysfunkcjami narządu ruchu, które w większości przypadków są wynikiem urazów lub chorób zwyrodnieniowych. Naszym Pacjentom oferujemy konsultacje medyczne u najlepszych specjalistów, lekarzy, profesorów z dziedziny ortopedii. Dysponujemy sprzętem wysokiej jakości, dzięki czemu zapewniamy szeroki zakres badań diagnostycznych i obrazowych.
Wiemy, jak dokuczliwe bywają schorzenia ortopedyczne oraz do jakich zmian prowadzą, gdy pozostają nieleczone. Zachęcamy więc, by każdy rodzaj dolegliwości skonsultować z lekarzem.

Jak leczymy i co nas wyróżnia?
Gabinet zabiegowy daje nam możliwość leczenia na miejscu w poradni. W przypadku, gdy konieczny jest zabieg operacyjny, dysponujemy szpitalem specjalistycznym Orthos, gdzie przeprowadzane są skomplikowane zabiegi operacyjne. Umiejętności i kwalifikacje naszych lekarzy, profesorów, pozwalają na postawienie szybkiej i trafnej diagnozy, co jest kluczowe, by powstrzymać postępujące zmiany oraz zlikwidować odczucia bólowe w codziennych czynnościach. Jeżeli istnieje taka możliwość, zanim skierujemy Pacjenta na operację, podejmujemy się leczenia zachowawczego, z wykorzystaniem między innymi czynników wzrostu, które stymulują proces naprawczy i rewitalizujący w uszkodzonych obszarach.

Profesjonalne podejście, nowoczesny sprzęt oraz najwyższe kwalifikacje lekarzy są szczególnie doceniane, gdy zgłaszają się do naszej poradni sportowcy, dla których sprawny narząd ruchu to nie tylko codzienność, ale także praca i życiowa pasja.

Wśród zabiegów, oferowanych przez nasz kompleks są:

  • artroskopie w obrębie stawu kolanowego, skokowego i biodrowego, a także barku,
  • endoprotezoplastyki stawów,
  • rekonstrukcje ścięgien i więzadeł
  • koślawości paluchów koślawych,
  • wycinanie guzów i torbieli.
Rejestracja on-line