Chat with us, powered by LiveChat

PRACA – zatrudnimy rejestratorkę medyczną

Profesorskie Centrum Medyczne Optimum poszukuje rejestratorki medycznej do prywatnej przychodni w centrum Wrocławia.

Szukamy osoby odpowiedzialnej, zaangażowanej, obowiązkowej, uczciwej i przede wszystkim samodzielnej.
Opis stanowiska:
• bezpośredni i telefoniczny kontakt z pacjentami
• obsługa pacjenta w rejestracji i poczekalni
• obsługa systemu informatycznego – wprowadzanie danych
• przyjmowanie i rozliczanie płatności
• obsługa kasy fiskalnej i terminala do płatności kartą
• przygotowywanie dokumentacji pacjenta
• nadawanie i przyjmowanie korespondencji oraz przesyłek kurierskich
• zapewnienie prawidłowego obiegu informacji i dokumentów wewnątrz firmy
• wsparcie administracyjne
• orientacja na pacjenta, wysoka kultura osobista oraz dobra organizacja pracy
Wymagania:
• doświadczenie w pracy w recepcji jako recepcjonista/-ka lub rejestrator/-ka medyczna (nie jest to wymóg konieczny, ale będzie dodatkowym atutem)
• doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta
• praktyczna znajomość pakietu MS Office
• umiejętność pracy w zespole
• komunikatywność oraz pogodne usposobienie
• doświadczenie w pracy z kasą fiskalną i terminalem płatniczym
• znajomość i obsługa programu KS-SOMED oraz IRYS będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie
• stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
• pracę od poniedziałku do piątku w systemie trzy zmianowym (7:30-15:30, 09:00-17:00, 12:30-20:30)
• przyjazną atmosferę pracy
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Skontaktuj się z nami i stań się częścią zespołu!

Rejestracja on-line