Chat with us, powered by LiveChat

INHALATOR AMSA – pogromca bólu zatok i chorób uszu

Wielu naszych Pacjentów skarży się na ból zatok lub ich niedrożność. Sposobów na ich leczenie znają po kilkanaście, jednak żaden nie przynosi oczekiwanych rezultatów.
My jesteśmy w stanie zaproponować Państwo przełomowy zabieg, innowację w leczeniu chorób ucha, trąbki Eustachiusza i zatok właśnie.

To INHALATOR AMSA!
Ale przecież Ty znasz inhalatory, nieraz były stosowane. Czym więc różni się ten proponowany w PCM Optimum od tego, który masz w domu?
W przeciwieństwie do ogólnodostępnych urządzeń, Inhalator AMSA wytwarza wibroaerozol (aerozol wzbogacony o energię), który ma niesamowitą zdolność przenikania w miejsca trudno dostępne, niedrożne, albo o upośledzonej drożności. Jak to się dzieje? Podawany jest pod krótkotrwałym nadciśnieniem.
Nasz specjalista umieszcza w otworach nosowych Pacjenta specjalne końcówki, następnie prosi o przełykanie śliny w odpowiednich momentach. Dzięki takiej pracy wibroaerozol swobodnie przenika w kierunku trąbki słuchowej i ucha środkowego.
Wielu z Was już się przekonało, że dzięki Inhalatorowi AMSA można uniknąć operacji, a sam zabieg jest bezpieczny, więc z powodzeniem wykonujemy go również u dzieci.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami 🙂 Odpowiemy na wszystkie pytania.

Rejestracja on-line