Chat with us, powered by LiveChat

Nowe zasady funkcjonowania naszego centrum

Dziś otworzyliśmy dla Państwa nasze Centrum Medyczne! To dla nas wyjątkowy dzień i cieszymy się, że możemy powrócić do pracy w stacjonarnej przychodni. Przygotowywaliśmy się długo do tego, aby zaoferować Państwu świadczenie usług medycznych w sposób bezpieczny i dostosowany do trudnej sytuacji epidemiologicznej w jakiej funkcjonujemy. Bardzo prosimy o zapoznanie się z naszymi procedurami i stosowanie ich w praktyce. Dzięki temu będziemy mogli zminimalizować  ryzyko zakażenia koronawirusem. Dziękujemy za zrozumienie i prosimy o kontakt w przypadku jakichkolwiek pytań pod nr tel. 519 400 300.

 1. Na wizytę należy zgłaszać się ok. 5 minut przed wskazaną godziną konsultacji, bez osób towarzyszących. Pacjenci, którzy przyjadą do nas wcześniej proszone są o poczekanie w aucie. Prosimy nie tworzyć kolejek pod Centrum.
 2. Jednocześnie na terenie przychodni może przebywać 3 pacjentów.
 3. Przed wejściem do Centrum należy wypełnić ankietę epidemiologiczną. Należy to zrobić online: https://orthos.typeform.com/to/i7c3Nd  a w ostateczności bezpośrednio po przybyciu do Centrum. Prosimy w miarę możliwości skorzystać z opcji uzupełnienia ankiety online. Znacząco przyspieszy to nasze działanie i skróci Państwa czas przebywania na terenie naszej placówki.
 4. Przed wejściem do Centrum zostanie Państwu obowiązkowo zmierzona temperatura. Osoby, które nie zgodzą się na badanie lub będą miały wynik powyżej 38 st. C nie zostaną wpuszczone na teren placówki.
 5. Zostaną Państwo poproszeni o zdezynfekowanie rąk.
 6. Pamiętajmy o noszeniu obowiązkowej maseczki lub zakrycia w inny sposób nosa i ust – zgodnie z ogólnymi zaleceniami.
 7. Prosimy o dokonywanie płatności w formie bezgotówkowej lub wyliczonej gotówki.
 8. Prosimy o zachowywanie wyznaczonego dystansu społecznego minimum 1,5 m od osób przebywających w przychodni.

Jednocześnie informujemy, że:

 • w czasie konsultacji nasi lekarze będą wyposażeni w maseczki, przyłbice i niezbędny strój ochronny,
 • miarę możliwości przemeblowaliśmy nasze gabinety tak, aby zwiększyć dystans w czasie zbierania wywiadu medycznego
 • Konsultację w naszym Centrum prowadzą tylko wybrani lekarze. Prosimy o zapoznanie się z listą dostępnych wizyt konsultacyjnych telefonicznie pod nr. 519 400 300.
Rejestracja on-line