Chat with us, powered by LiveChat

Komórki macierzyste

Anti-aging generacji 3.0 – spektakularny efekt odmładzający, poparty naukową wiedzą oraz badaniami pod nadzorem wykwalifikowanych Praktyków Medycyny Estetycznej.

Terapia Angel System™ PRP to ultranowoczesny zabieg, który skutecznie stymuluje wzrost włókien kolagenu oraz poprawia ukrwienie obszaru, który poddawany jest terapii. To oznacza, że mamy do dyspozycji najnowszej generacji  narzędzie, które pomaga nam zatrzymać czas. Komórki skóry z wiekiem tracą zdolność do zatrzymywania wilgoci, obniża się zawartość kwasu hialuronowego i kolagenu. Przez to skóra traci jędrność, elastyczność i blask. Poddanie jej terapii Angel System™ PRP pobudza organizm Pacjenta do odbudowy tkanek.

Wysoki poziom bezpieczeństwa – w procesie przygotowania osocza, dzięki zastosowaniu wysokospecjalistycznego urządzenia jakim jest Angel System™ PRP, nie są stosowane igły ani otwarte pojemniki. Wyeliminowane jest ryzyko skażenia mikrobiologicznego. Angel System™ PRP umożliwia indywidualny wybór stężenia krwi, leukocytów i erytrocytów, co pozwala na dostosowanie terapii PRP do indywidulanych potrzeb Pacjenta.

Jak wygląda zabieg?
Terapia osoczem bogatopłytkowym polega na ostrzyknięciu tkanki czynnikiem wzrostu uzyskanym z pobranej wcześniej od pacjenta krwi. Dzięki temu, że jest to substancja własna, niwelujemy ryzyko alergii i zakażeń. Iniekcja jest mało inwazyjna, zabieg jest praktycznie bezbolesny, a czas rekonwalescencji po zabiegu krótki.

Wstrzyknięte PRP powoduje namnażanie komórek, tworzenie nowych struktur kolagenu, co wpływa korzystnie na poprawę kolorytu skóry, jej elastyczność i teksturę. Poczuj różnicę już po pierwszym zabiegu.

Kiedy rozpocząć stosowanie zabiegów Angel System™ PRP ?

  • Gdy zauważysz pierwsze oznaki starzenia takie jak: zmarszczki, kurze łapki, zapadnięta skóra, bruzdy itp.
  • Gdy Twoja skóra jest odwodniona, słabo napięta, a jej koloryt nie jest wyrównany.
  • Gdy chcesz zregenerować skórę po zabiegach.
  • Gdy Twoją skórę szpecą blizny po trądziku.
  • Gdy w pielęgnacji skóry ważne są dla Ciebie produkty naturalne.

Terapia Angel System™ PRP pozwala na uzyskanie cennego eliksiru młodości z Twojej krwi.

Bo piękno jest w Tobie.

 

 

Komórki macierzyste w ortopedii

Płytki krwi stanowią naturalny składnik krwi, a w połączeniu z komórkowymi czynnikami wzrostu stymulują namnażanie, różnicowanie oraz migrację komórek do obszarów uszkodzonych podczas urazów oraz zabiegów.
Wykorzystanie ich potencjału w ortopedii ma ogromne znaczenie i stanowiło ogromne odkrycie. Opracowano metodę pozyskiwania osocza bogatopłytkowego, które stanowi koncentrat płytek krwi, gdzie ich zawartość jest kilkukrotnie większa niż standardowo we krwi pacjenta. Komórki macierzyste stały się tym samym niezwykle skuteczną, a przy tym biologicznie bezpieczną terapią małoinwazyjną, ponieważ implikowany materiał pochodzi od samego pacjenta. Unikamy w ten sposób narażenia go na reakcje alergiczne bądź choroby wirusowe.

Jakie korzyści niesie za sobą zastosowanie komórek macierzystych w ortopedii?

  • zmniejszamy dolegliwości bólowe u pacjenta,
  • przyspieszamy proces regeneracji uszkodzonych tkanek,
  • poprawiamy zakres ruchomości stawów,
  • poprawiamy skuteczność tradycyjnego leczenia zabiegowego.

 

Pozwól sobie na spektakularne efekty bez ryzyka alergii. Wykorzystaj potencjał swoich komórek w walce z czasem.

Rejestracja on-line